• Home
  • DEVELOPMENT
  • PRACA ENTERPRISE SOFTWARE ARCHITECT GDAŃSK
30 Mar
2016

ENTERPRISE SOFTWARE ARCHITECT

praca warszawa

LOKALIZACJA:

Gdańsk

rekrutacja it dobre zarobki

WYNAGRODZENIE:

Do 19 000 PLN + VAT

frontend developer warszawa

O FIRMIE:

Firma z ambitnym celem: zmienić sposób, w jaki tworzy się aplikacje biznesowe. Technologia, którą tworzy, oparta jest na bazie danych in-memory własnego autorstwa, połączonej z serwerem mikroaplikacji.  

rekrutacja w obszarze it

WYMAGANIA:

Nie wymagamy znajomości konkretnych technologii. Szukamy osoby z wieloletnim i wszechstronnym doświadczeniem, która projektowała systemy enterprise, ma dobrą znajomość C# lub innego języka obiektowego (firma pracuje z czystym C#, jednak wystarczy że znasz jakikolwiek inny język obiektowy po stronie serwera, a dostaniesz możliwości i czas, żeby nauczyć się C#), a także doświadczenie w rozwoju aplikacji webowych (infrastruktura, HTTP, cloud, itp). Mile widziane, ale niekonieczne jest doświadczenie z frontem (po stronie klienta firma używa JS, HTML5, CSS3 z Polymer, ale doświadczenie z AngularJS lub React również będzie plusem). Konieczny jest dobry angielski, a także cechy przywódcze, doświadczenie w zarządzaniu zespołem/ projektem i zdolności analityczne. Prawdopodobnie będą zdarzały się wyjazdy służbowe do Szwecji, Niemiec czy Łotwy. Nasz Klient chciałby aby jego platforma przechodziła audyty bezpieczeństwa i była zgodna z różnymi branżowymi ISO określającymi standardy w tych dziedzinach. Osoba z doświadczeniem w tym zakresie będzie bardzo cennym pracownikiem.

2linesFusion rekrutacja i hr

BENEFITY:

Elastyczne godziny pracy, komfortowe biuro ze wszelkimi udogodnieniami, prywatną opiekę medyczną, przyjazny zespół, możliwość częściowej pracy zdalnej.

ZŁÓŻ APLIKACJĘ NA POWYŻSZE STANOWISKO